Матеріально-технічне забезпечення

Навчально-виховний комплекс № 2 (загальноосвітня школа – колегіум) розміщений в окремій будівлі

Проектна потужність комплексу розрахована на 1270 учнів, кількість класів згідно з проектом – 43.

• Кількість шкільних будівель – 1
  • Загальна площа – 23020 кв.м.
  • Площа пришкільної території – 2610 кв.м.

Заклад нараховує 43 навчальних приміщень

В навчальному комплексі № 2 учні 1-4-х класів навчаються у 18 аудиторіях, учні 5-11-х класів працюють за кабінетною системою

• 2 кабінети української мови та літератури;
  • 2 кабінети зарубіжної літератури;
  • 3 кабінети математики;
  • 3 кабінети іноземної мови;
  • 1 кабінети історії;
  • 1 кабінет правознавства;
  • 1 кабінет географії;
  • 1 кабінети біології;
  • 1 кабінет фізики;
  • 1 кабінет хімії;
  • 4 кабінети інформатики;
  • 4 навчальних кабінети;
  • 2 спортивних зали;
  • 1 кабінет музики;;
  • 1 кабінет предмету «Захист Вітчизни»
  • тир;
  • 1 навчальна майстерня з обробки металу;
  • 1 навчальна майстерня з обробки деревини
  • 1 майстерня для обслуговуючих видів праці;
  • актова зала;
  • бібліотека;
  • медичний кабінет;
  • їдальня;

Навчальний заклад має книгосховище, методичний кабінет, кабінет психолога, кабінет логопеда, медичний кабінет, кабінет заступників директора, учительську, кабінет технічного персоналу, два гардероби.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, в них створені необхідні умови для занять.

Кабінети фізики забезпечені на 90 % необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму.

Кабінет хімії забезпечений на 80 % обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми, а кабінети біології на 80 % – препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу.

Кабінети інформатики укомплектований комп’ютерами, на яких встановлена ліцензійна версія операційної системи Windows XP. Заклад має доступ до мережі Internet.

Матеріальну забезпеченість навчально-виховного комплексу № 2 складають основні засоби.

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів НВК № 2.

Для поліпшення навчально-матеріальної бази окремих кабінетів, оформлення, покращення санітарно-гігієнічного стану та естетичного вигляду розроблено перспективний план, який неухильно виконується.

Естетичне оформлення приміщень НВК № 2 здійснено відповідно до нормативних актів та дотримано в єдиному стилі.

На першому поверсі закладу розміщено інформаційні стенди: розклад навчальних занять, розклад факультативних та гурткових занять, експрес-інформація, інформаційний вісник, інформаційні куточки «До уваги вчителів», «До уваги батьків», «До уваги учнів», «Основні виховні заходи», «Цивільний захист», стенд «Державна символіка України».

Кожне приміщення навчального закладу має інформаційну табличку з назвою приміщення та відповідального.