Заява про збір особистої інформації

Особисті дані, зібрані від заявників та / або їхніх батьків / опікунів відповідно до цієї форми заявки, будуть оброблятися нашими співробітниками, зберігатися конфіденційними та використовуватимуться Школою для наступних законних і відповідних цілей:

(a) оцінка придатності заявників до школи;

(b) обробка заявок на вступ;

(c) перевірка результатів іспиту заявника, академічних звітів та іншої інформації;

(d) управління та діяльність школи після прийому;

(e) надсилання повідомлень батькам і учням, включаючи, але не обмежуючись ними, інформаційні бюлетені та інформацію про події та позакласні заходи, що надаються Школою або третіми сторонами;

(f) статистичні та дослідницькі цілі;

(g) оновлення записів братів і сестер учнів відповідно до наданих даних у формі реєстрації нових студентів; і

(h) діяльність випускників

Якщо будь-який з наших повідомлень є прямим маркетингом, ми окремо звернемося за вашою згодою, якщо це вимагається законом.

Ми можемо розкривати деякі дані третім сторонам, наприклад, установам (у тому числі уряду України), постачальникам послуг та підрядникам (незалежно від того, в якій юрисдикції знаходиться школа), призначених нами для виконання деяких наших академічних, пасторальних та адміністративні функції. Це включає передачу даних між нашими філіями. Ми не будемо розголошувати будь-які особисті дані будь-яким зовнішнім органам або організаціям, якщо:

(a) таке розкриття прямо передбачено цією Декларацією;

(b) дозволено зробити це заявником або його / її батьком / опікуном; та / або

(c) дозволено або вимагається законом.

Персональні дані можуть зберігатися в наших базах даних або в системах баз даних наших філій (які можуть знаходитися в межах або за межами юрисдикції, де знаходиться Школа), а також в Інтернет-порталах, і якщо заявка є успішною, такі особисті дані стануть частиною офіційного студента заявника записів. Він також може зберігатися в онлайнових студентських ресурсах, таких як глобальний клас.

Якщо такі особисті дані не вимагаються або дозволені для збереження за законом, такі персональні дані будуть знищені, як тільки особисті дані більше не потрібні для виконання відповідної мети.

Ми можемо розмістити фотографію, відеоматеріал, ім’я або шкільну роботу студента на нашому сайті або в наших філіях, соціальних мережах, маркетингових матеріалах, корпоративних комунікаціях (включаючи річні звіти) або публікаціях. Якщо заявник або його / її батьки / опікуни не бажають, щоб такі дані використовувалися, будь ласка, повідомте нам про це.

Ненадання наданих запитаних даних може призвести до того, що ми не зможемо обробити заявку та може вплинути на результат заяви.

Будуть вжиті всі можливі й розумні кроки для того, щоб особисті дані, які ми зберігали, були точними. Ми зробимо всі можливі кроки для забезпечення безпеки персональних даних і для запобігання несанкціонованому або випадковому доступу, збору, використанню, розкриттю, копіюванню, модифікації, утилізації, стирання або іншого використання.

Заявники або їхні батьки / опікуни мають право на доступ або виправлення особистих даних, що знаходяться у школі. Запити на доступ та виправлення мають бути направлені письмово до Директора (на адресу Школи). Ми можемо стягувати плату за доступ до інформації.