Щоденник подорожі до Німеччини – Штутрагрт

#Штутрагрт🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

#День_перший_продовження🇺🇦🇩🇪🇺🇦🇩🇪🇺🇦

В рамках партнерства між містами Хмельницький🇺🇦 та Штутгарт🇩🇪 навчально-виховний комплекс No2 та гімназія імені Ебергарда-Людвіґса підписали угоду про співпрацю з метою популяризації європейської ідеї та зміцнення німецько-української дружби.

Ми хочемо створити умови для контактів та зустрічей між учнями наших двох шкіл з однією метою – виховати миролюбне покоління, здатге зміниьи світ накраще.

Ми очікуємо тісні особисті контакти між учнями через національні кордони як активний внесок у мир і солідарність в Європі.

Ми прагнемо жити у світі освічених, творчих, толерантних людей, і саме в школі починається формування такого суспільства.

Тому ми бачимр співпрацю у :

-проектах із соціальних питань ,

-учнівські обміни та зустрічі учнів;

-обмін та контакти між викладачами.

Україна 🇺🇦– миролюбна та щира.

Німеччина🇩🇪– миролюбна та толератна.

Ми 🇺🇦🇩🇪 маємо об’єднатися заради миру.

Р.S.

Ми щиро дякуємо місту Штутгарт за запрошення. В непрості часи для нашої країни це особливо важливо. Ми цінуємо підтримку Німеччини та її прагнення миру.