Шкільний Digest №2

Вперше #літературний_хіт_бек відбувся у Ліцею №2. На якому учні презентували свої авторські поезії. Літературні читання проводились у шкільній бібліотеці. Наважились відкрити свої почуття та прочитали поезії учні середньої та старшої школи. Валентина Іванівна, хранителька мудрості, про кожного – підібрала влучні слова, що розкрили найкращі риси учасників.

Учениця 11-А Олександра Камілова представила свій вірш. Написаний 24 лютого, коли дізналася новину про початок війни. В ньому виразила свої почуття. Учениця 8-І Мацюк Дарина, розповіла вірш про Україну, її красу. Наступною, виступала учениця 5-Б Ірина Бондар, зі своїм щирим та світлим віршем про сніг, який вона почала писати, коли пішов сніг, а завершила – коли припинився. Анна-Марія Славська, учениця 8-В, розповіла дуже глибокий вірш. Написаний у стилі Тараса Шевченка, яким надихається молода поетеса. Дуднік Максим з 10-Б класу, зачитав свої два вірші «Людство» та «Сон – це» у яких підняв проблематику нашого часу, серйозні та важливі теми. Наступною виступила Валерія Кондратюк, 11-А, зі своєю невеличкою збіркою створеною власноруч. Завершила зустріч Валентина Іванівна Яцюк, розповівши свій особистий вірш, написаний у віці 15-ти років, сидячи навпроти старого міста у Кам’янці-Подільському. Загалом, учасники та організатори отримали особливі емоції та глибокі почуття від зачитаних рядків, а приємне спілкування з творчими однодумцями, дав поштовх на створення наступного літературного хіт-беку.