Відповідно до Закону про освіту сьогодні відбувся традиційний щорічний звіт керівника школи.

💙Про що? Про результати, яких ми досягли,наш колектив педагогів, технічного персоналу, батьків, учнів, учнівського самоврядуваня, за підтримки Хмельницької міської ради , за цей навчальний рік, про те, що зробили усе можливе, а іноді і неможливе, щоб, попри усі виклики воєнного часу, наші учні були щасливими навчались, розвивались, досягали успіху.

💛Про нашу участь у наближенні перемоги 🇺🇦

💙Про віру. Віру у мирне майбутнє та наших захисників, нашу Перемогу.

Я дякую 🤝усім, хто був поруч у цей такий непростий рік.🤝 Хто був активним і сумлінним, хто критикував і пропонував, у власну відпустку допомагав готувати укриття, зростав професійно, досягав нових верших вів своїх учнів до вершин🤝

НвК 2 сьогодні- це любов💙💛до 🇺🇦, дітей, професії, рідного міста.

Це місце можливостей і зростання

Лише гуртом, міцно стоячи пліч- о- пліч, колектив може достойно реагувати на виклики часу. Я щаслива, бо нам це вдається. Ми – згуртовані та мотивовані.

Дякую за слушні пропозиції. 🤝🤝Все буде враховано під час планування на новий навальний рік.